Informacje podstawowe

Formoza Challenge GDYNIA!

2020-10-03 | 2020-10-04


Gdynia


rejestracja zamknięta

Opis

Formoza Challenge Gdynia zamykać będzie cykl 3 imprez. Gdynia to naturalny wybór – w Porcie Wojennym znajduje się baza Jednostki.
Formoza Challenge Gdynia odbędzie się 4 października 2020 jako zwieńczenie cyklu wydarzeń sezonu. FCH Gdynia to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego, w tym dla całych rodzin – luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami.
Formoza w Gdyni to możliwość startu na jednym dystansie – ok. 7 km, w drużynie lub samodzielnie, z atrapą karabinu lub bez. Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru Formozy. Formoza Challenge w Gdyni to rozbudowane pakiety startowe, rywalizacja na najwyższym poziomie oraz bogata strefa finiszera, gdzie zawodnicy zjedzą i odpoczną po wyczerpującej rywalizacji. Przede wszystkim jest to domknięcie cyklu trzech wyjątkowych imprez! Nie może Was zabraknąć na wielkim jesiennym finale Formozy 2020!!!

Dostępne stanowiska / funkcje

Wolontariuszu! Możesz zgłosić się jednocześnie na wiele z wymienionych stanowisk.
Pomoc podczas wydarzenia
od: 2020-10-03 08:00:00
do: 2020-10-04 23:00:00
potrzebna liczba osób: 40

Kochani!
Ostatnia odsłona zamykając cykl biegów Formoza Challenge!
Tak samo jak w przypadku Ustki jedziemy pociągiem w sobotę i wracamy wieczorem w niedziele!

Pomagamy na trasie, na starcie i świetnie się bawimy!

PAMIĘTAJ!
Zgłaszając się musisz być dyspozycyjny w terminie 3-4.10
Przejazd oraz nocleg zapewnia organizator!

Zgłoszenia aktualnie niedostępne