Informacje podstawowe

Symboliczna 1 MILA

2020-09-20 | 2020-09-20


stadionie POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1


rejestracja zamknięta

Opis

Symboliczne 1MILE to kameralne zawody na dystansie 1 mil z udziałem Ambasadorów.

Przyjdzie nam się ścigać w wyjątkowych, COVIDowych okolicznościach, zatem musimy przedsięwziąć wyjątkowe środki bezpieczeństwa.
Symboliczne 1MILE będą zorganizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz standardami wypracowanymi przez Związek Organizatorów Sportu Masowego.

- W jednej imprezie weźmie udział max. 150 osób.

- Ponieważ Symboliczne 1MILE będą odbywać się na obiektach sportowych (stadionach), na których są trybuny, dopuszczony jest udział kibiców. Osoby te muszą zachować od siebie odstęp min. 1,5 metra oraz zająć max. 50% liczby miejsc, tzn. zająć miejsce na co drugim krześle na trybunach.

-Na terenie obiektu wszyscy uczestnicy imprezy będą musieli nosić maski lub przyłbice zakrywające nos i usta. Jeśli chodzi o zawodników, nakaz ten będzie obowiązywał przy odbiorze pakietów startowych, przy korzystaniu z toalet czy szatni. W czasie rozgrzewki oraz startu w zawodach biegacze nie będą musieli nosić masek.

- Przy wejściu na obiekt oraz w biurze zawodów do Waszej dyspozycji będą płyny do dezynfekcji. Będziemy prosić Was o dezynfekcję rąk przed wejściem na stadion.

- Wszystkie osoby pracujące przy obsłudze zawodów będą stosowały środki ochrony osobistej (maski lub przyłbice, a niektóre także rękawiczki).

Jesteśmy przekonani, że przy wzajemnym zrozumieniu i poszanowaniu powyższych zasad, będziemy się wszyscy dobrze i bezpiecznie bawić!


Dostępne stanowiska / funkcje

Wolontariuszu! Możesz zgłosić się jednocześnie na wiele z wymienionych stanowisk.
Pomoc podczas wydarzenia
od: 2020-09-20 08:00:00
do: 2020-09-20 13:30:00
potrzebna liczba osób: 10

- pomoc podczas biegów
- prace techniczne
- pomoc w biurze zawodów

Każdy wolontariusz otrzyma wyjątkowy pakiet:
- koszulka
- worek z produktami OSHEE

Zgłoszenia aktualnie niedostępne